O firmie

Nasze biuro rachunkowe działa nieprzerwanie od 2001 roku. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej.

Właścicielem Biura Rachunkowego Fin-Ka w Olsztynie jest Renata Anna Piekarczyk - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowego studium rachunkowości zarządczej. W pracy codziennej Biura wykorzystywane są również doświadczenia zdobyte w trakcie kilkuletniej pracy w komórkach kontroli urzędów skarbowych.

 

Posiadamy

— rozszerzoną polisę od odpowiedzialności zawodowej

— wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 37701

— świadectwo kwalifikacyjne nr 16697/00 wydane przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

— Certyfikat Głównego Księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

— Oraz inne liczne certyfikaty z odbytych szkoleń i konferencji zawodowych

 

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych,Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Kancelarii LTCA.

          

 

 

 

 

 

 


 

Kim są nasi klienci?

 

Działalność biura rachunkowego skierowana jest na obsługę przedsiębiorstw różnej wielkości ze wszystkich branż – od niewielkich firm rozpoczynających działalność, po duże korporacje, niezależnie od formy prawnej, która ich dotyczy.

 


 

Co nas wyróżnia?

 

Jesteśmy po to, aby wspierać współczesnego przedsiębiorcę analizując na bieżąco jego potrzeby związane z księgowością i płacami oraz kadrami w Twojej firmie. Możemy zapewnić idealny porządek w dokumentach i spokój związany z ich prawidłowym obiegiem.

Nasza kadra doskonale orientuje się w zmieniających się wymogach prawnych i finansowych, dążymy do tego aby być zawsze „przed” zmianami co z kolei ułatwia nam szybką reakcję i daje czas niezbędny do odpowiednich przygotowań.

 


 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Współpraca z naszym biurem rachunkowym jest określona warunkami czytelnej i przystępnej umowy. Spełniamy warunki bezpieczeństwa i poufności danych naszych Klientów. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu księgowym i kadrowym, co ułatwia szybki i sprawny kontakt z Tobą.

 

 

TERMINOWOŚĆ

Od teraz nie musisz martwić się o terminy

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje

ELASTYCZNOŚĆ

Usługi dostosowane są do Twoich potrzeb

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy, że powierzone dokumenty zostaną zachowane w tajemnicy zawodowej

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.