O firmie

Biuro Rachunkowe Fin-Ka w Olsztynie działa od 2001r. na podstawie:
 

  • wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 37701
  • świadectwa kwalifikacyjnego nr 16697/00 wydanego przez Ministerstwo Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
     

Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.
 

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej.
 

Biuro Rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Biuro na podstawie dostarczonych dokumentów sporządza odpowiednie rejestry podatkowe (Księgi Rachunkowe, Księga Przychodów i Rozchodów, rejestr VAT), i w dalszej kolejności właściwe deklaracje, które dostarcza do urzędów skarbowych i ZUS. Usługi księgowe dla firm wykonujemy komputerowo w oparciu o profesjonalne, licencjonowane oprogramowanie , zarówno tradycyjne jak i on-line. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.
 

Właścicielem Biura Rachunkowego Fin-Ka w Olsztynie jest Renata Anna Piekarczyk - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowego studium rachunkowości zarządczej. W pracy codziennej Biura wykorzystywane są również doświadczenia zdobyte w trakcie dwuletniego okresu funkcjonowania biura w województwie mazowieckim oraz kilkuletniej pracy w komórkach kontroli urzędów skarbowych.
 

Biuro Rachunkowe Fin-Ka
Olsztyn ul. Kętrzyńskiego 1A/3
tel. 89-5343090

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.