Rachunkowość online

Co zyskujesz?

 

Jest to prostsza wymiana dokumentów i usprawniona komunikacja dla biura rachunkowego i dla klienta a my zapewniamy Ci stałe wsparcie merytoryczne i niezbędne informacje księgowe.

 

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla każdego przedsiębiorcy – nie musisz już tracić czasu dowożąc dokumenty co miesiąc do biura, czy stać w kolejce na poczcie. Wszystkie czynności możesz wykonać siedząc wygodnie w domu na kanapie czy opalając się na plaży na wakacjach. Wystarczy, że masz przy sobie laptopa czy smartfona z dostępem do internetu.

 

Korzystając z księgowości on-line Twoje dokumenty nigdzie się nie zgubią - masz do nich dostęp 24h/dobę z dowolnego komputera bądź smartfona z dostępem do internetu, z każdego miejsca na świecie. Po zalogowaniu się na Swoje konto widzisz listę opłat, które musisz uiścić wraz z terminami płatności, możesz również otrzymywać powiadomienia na maila aby o niczym nie zapomnieć.

 

Idealne rozwiązanie dla zapracowanych ludzi!

  

Jak to działa?

 

 Skanujesz lub robisz zdjęcia wszystkich wygenerowanych w firmie dokumentów i przesyłasz je do nas przez aplikacje mobilną bądź portal.

Nasze biuro rachunkowe wszystkie Twoje dokumenty sprawdza i analizuje pod względem merytorycznym i formalnym i je księguje.

 Następnie wyliczamy podatki i generujemy wszystkie niezbędne ewidencję i deklaracje i wysyłamy je do ZUS i US.

Twoja firma otrzymuje informacje o wszystkich zobowiązaniach podatkowych (ZUS, PIT, VAT) wraz z parametrami przelewów.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.